خرید vpn برای اندروید با سرعت بالا

خرید vpn برای اندروید

  • برخی از مزایای سرویسهای vpn اندروید
  • قابل استفاده در تمام ورژنهای اندروید
  • فعالسازی بسیار آسان
  • استفاده همزمان روی 2 دستگاه
  • دارای بیش از 100سرور اختصاصی

خرید vpn برای اندروید

برای استفاده از انواع گوشی ها و تبلت های اندرویدی نیاز به خرید vpn دارید.

برای دانلود برنامه های داخل پلی استور که ایران را تحریم کرده اند، استفاده در تلگرام، یوتیوب و دیگر برنامه هایی که برای ما تحریم هستند.

همچنین اگر میخواهید در گوشی اندرویدی یا تبلت اندرویدی خوب بازی کنید باید این را بدانید که بازی های زیادی برای ایرانی ها تحریم شده و مستلزم استفاده از یک وی پی ان پرسرعت و خوب می باشد.

دیگر کاربردهای Vpn در گوشی های اندرویدی چیست؟

سرویس VPN نوعی ارتباط بین کامپیوتر و سرور است. این که آیا از رایانه، تبلت یا گوشی هوشمند استفاده می کنید، یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ترافیک و استفاده از داده های اینترنتی را پنهان می کند. هر زمان که داده‌های خود را برای شخصی (از جمله در اینترنت) ارسال می‌کنید، برای جلوگیری از رهگیری آن‌ها (از جمله اینترنت) با (*) رمزگذاری می‌شود.

کاربران زیادی به سراغ وی پی ان یا فیلتر شکن های رایگان می روند که بسیار اشتباه بوده و به مرور هم داده های شما لو خواهند رفت، هم گوشی اندرویدی شما هنگ کرده و کیفیت و سرعت خود را از دست می دهد.

درآمد وی پی ان های رایگان از فروش اطلاعات کاربرانشان است که افراد زیادی از این موضوع بی خبر هستند.

خرید vpn برای اندروید

پس بهتر است با خرید vpn پرسرعت برای اندروید امنیت اطلاعات و دستگاه خود را بالا برده و دیگر نگران ایجاد مشکلی برای دستگاهتان نباشید.

شما می توانید همینک برای خرید vpn برای گوشی اندریود خود با هزینه ای بسیار اندک و معقول بصرفه اقدام به خرید کنید و از شر تمام وی پی ان هایی ناامن و مخرب که در گوشی خود دارید برای همیشه خلاص شوید.

برای گوشی های اندروید، میتوانید از متین وی پی ان که سرویس های Cisco AnyConnect, PPTP/L2TP, Openvpn ارائه می دهد خرید و استفاده کنید. با خرید vpn اندروید از متین وی پی ان میتوانید علاوه بر گوشی های اندرویدی، روی دستگاه های دیگه مثل کامپیوتر و تبلت های اندرویدی نیز از vpn استفاده کنید.

خرید vpn برای اندروید

مزایای یک وی پی ان خوب برای اندروید را با سرعت خوب، قطعی خیلی محدود ( بخاطر مشکلات اینترنت قطع نشدن یک دروغ است)، کیفیت خوب سرویس، پشتیبانی خوب، قیمت های معقول بصرفه از مهمترین مزایا می باشد.

این را نیز در نظر داشته باشید که بدنبال سرویس دهنده های خارجی نباشید که هم قیمت بالایی دارند، هم برای ما تهیه آنها ممکن نیست و اگر ممکن باشد نیز احتمال اینکه با شناسایی آی پی ایران اکنت شما مسدود شود زیاد است و نباید ریسک کنید.

Site Footer

Sliding Sidebar

بایگانی‌ها

About Me

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam.

Social Profiles

Facebook