بالاخره تاریخ عرضه آیفون 14 فاش شد

تاریخ عرضه آیفون 14

با قضاوت بر اساس سابقه آیفون 14 در روز سه‌شنبه ماه سپتامبر عرضه می‌شود و یک افشاگر اکنون ایده خوبی به ما داده است که کدام سه‌شنبه را باید در تقویم خود علامت گذاری کنیم.

تاریخ دقیقی را در این مورد مشخص نکرده است اما همه منتظر سه شنبه گفته شده هستند.

طبق گزارش وبسایت متمرکز اپل iDropNews، بر اساس اطلاعات منابع خود، رویداد سپتامبر اپل در سال 2022 در 13 سپتامبر برگزار می شود، درست در اواسط ماه، اساساً زمانی که ما انتظارش را داشتیم.

فعلاً این تاریخ را با کمی نمک در نظر بگیرید، زیرا تا کنون پیش از این، ممکن است این تاریخ فقط یک مکان نگهدارنده برای اپل باشد. در صورت لزوم، این شرکت می تواند به دلایل مختلفی تاریخ را تغییر دهد – و فاش کننده ممکن است اشتباه کرده باشد.

تاریخ عرضه آیفون 14

شخصی که این موضوع را افشا کرده می‌گوید که اپل یک رویداد را در روز سیزدهم برگزار می‌کند، و ممکن است این رویداد معرفی آیفون 14 نباشد، اما از آنجایی که اپل تمایل دارد آیفون‌های خود را در روزهای سه‌شنبه در ماه سپتامبر میزبانی کند، زمان‌بندی‌ها مطابقت دارند.

افشاکننده پیشنهاد کرده است که گجت‌های اضافی زیادی در کنار آیفون 14 عرضه می‌شوند، اگرچه چیزی ذکر نشده است که قبلاً نشنیده باشیم. ظاهراً چهار آیفون 14 (گفته می‌شود مدل استاندارد در کنار نسخه‌های مکس، پرو و پرو مکس عرضه می‌شود)، اپل واچ 8 در کنار یک «نسخه Extreme» برای کارهای بیشتر در فضای باز، ساعت مقرون به صرفه‌تر اپل واچ SE 2، وجود خواهد داشت. AirPods Pro 2 و iPad جدید (2022).

با تمام آن محصولات جدید، این امکان وجود دارد که این شرکت مانند سال 2020 میزبان دو رویداد رونمایی باشد – سپس، اپل واچ های جدید را زودتر از آیفون های سال دیدیم. اگر این اتفاق بیفتد، احتمالاً 13 سپتامبر فقط برای دستگاه‌های غیرآیفون خواهد بود، همانطور که در سال 2020 اتفاق افتاد و خانواده آیفون 14 دیرتر وارد می‌شوند.

از آنجایی که اپل به طور کلی رویدادهای راه اندازی خود را یک هفته قبل از وقوع آنها اعلام می کند، احتمالاً باید تا 6 سپتامبر منتظر بمانیم تا ببینیم آیا چیزی در روز 13 اتفاق می افتد یا خیر – اگرچه افشاگران ممکن است به ما بگویند ابتدا چه چیزی را انتظار داریم.

منبع : techradar.com

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

بایگانی‌ها

About Me

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam.

Social Profiles

Facebook