چرا باید آی پی ثابت برای صرافی بایننس تهیه کنیم

آی پی ثابت برای صرافی بایننس

اگر شما هم یکی از علاقه مندان به معامله و سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی هستید، برای اینکه بتوانید در صرافی های جهانی به خصوص صرافی بایننس به عنوان برترین صرافی بین المللی جهان، ترید کنید نیاز به آی پی ثابت دارید. همانطور که در مقاله مقایسه صرافی بایننس و کوکوین گفته شد، در حال حاظر صرافی بایننس در رتبه برترین صرافی جهان قرار دارد؛ اما این صرافی بین المللی کشورهای مختلفی از جمله ایران را در لیست کشورهای تحت تحریم خود قرار داده است. بنابراین کاربران برای استفاده از این بروکر، مجبور به استفاده از روش های دور زدن تحریم بودند؛ اما اکثر مواقع آی پی آن‌ها مسدود می‌شد. در این نوشتار قصد داریم بگوییم که چرا باید از آی پی ثابت برای صرافی بایننس استفاده کنیم، پس اگر شما هم قصد دارید معاملات خود را در این صرافی انجام دهید، این نوشتار را از دست ندهید.

چگونه باید از آی پی ثابت برای صرافی بایننس استفاده کنیم؟

همانطور که گفته شد صرافی بایننس، ایران را در لیست کشورهای تحت تحریم خود قرار داده است و از این رو هیچ خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمی‌کند. حال باید چکار کرد؟ در گذشته افراد مختلفی از VPN یا فیلتر شکن برای ورود به صرافی بایننس استفاده می‌کردند که این امر موجب بروز مشکلاتی نظیر کندی سرعت و مسدود شدن آی پی می‌شد. حال فرض کنید اگر سرمایه‌ای را در این صرافی جمع کرده باشید یا ترید باز شده‌ای را داشته باشید، با مسدود شدن آی پی، همه این موارد را از دست خواهید داد. اینجاست که متوجه می‌شوید راه استفاده از این صرافی معتبر، VPN نیست.

پیش از صرافی بایننس و مشکلات تحریم، بسیاری از گیمران و بازیکنان با مشکل بالا بودن پینگ یا پکت لاست روبه‌رو بودند؛ اما روشی ابدا شد تا کندی سرعت و مشکلات پکت لاست را به طور کامل حل کرد. این روش همان آی پی ثابت بود که به کمک آن بازیکنان می‌توانستند بدون دردسر بازی کنند و نهایت لذت را ببرند. این موضوع در صرافی‌ها و کلیه بازارهای مالی که فیلتر شدند نیز صدق می‌کند. با خرید یک سرور مجازی می‌توانید تمام این مشکلات را پشت سر بگذارید و ترس مسدود شدن آی پی را از سر خود بیرون کنید.

مزایای آی پی ثابت برای صرافی بایننس

حال که با مفهوم سرور مجازی و اهمیت آن آشنا شدید، بهتر است برخی از مهم‌ترین مزایای آن را هم بدانید.

  • اتصال پایدار در تمامی ساعات شبانه روز
  • آی پی ثابت و اختصاصی
  • دور زدن تحریم
  • دسترسی به سرعت بالای اینترنت سرور مجازی
  • امنیت بالا
  • اتصال به سرور مجازی کشور مورد نظر به صورت آی پی واقعی و حقیقی
  • امکان اتصال به سرور مجازی با رایانه، موبایل، تبلت و…

آی پی ثابت برای صرافی بایننس چگونه کار می کند؟

سرور مجازی در واقع یک کامپیوتر همانند کامپیوتر خانگی شما است که دارای سخت افزار اعم از سی پی یو، رم، هارد و… می‌باشد، اما قدرتمندتر. این کامپیوتر به صورت شبانه روزی در دیتاسنترهای کشورهای مختلف فعالیت می‌کند. حال شما با خرید یک آی پی ثابت ترید، به این سرور مجازی متصل می‌شوید و از مزایای آن استفاده می‌کنید. در واقع با متصل شدن به این سرور مجازی تحریم‌ها را دور می‌زنید. سرور مجازی شما را به عنوان یک فرد خارجی(از کشوری که تحریم نباشد) معرفی می‌کند و تا زمانی که آن را تمدید کنید، آی پی شما ثابت می‌ماند و به هیچ عنوان تغییر نمی‌کند.

چگونه یک آی پی ثابت برای صرافی بایننس انتخاب کنیم؟

در نظر داشته باشید که اگر قصد دارید یک آی پی ثابت برای صرافی بایننس انتخاب کنید، از کشوری سرور مجازی(VPS) خریداری کنید که تحت تحریم صرافی بایننس نباشد. به طور مثال نمی‌توانید از کشورهای عراق، آمریکا یا سوریه استفاده کنید؛ زیرا این کشورهای مذکور هم جز مناطق تحت تحریم بایننس می‌باشند. از طرفی دیگر ممکن است کشوری که انتخاب می‌کنید، جز کشورهایی باشد که بایننس از کاربران آن کشور مدارک احراز هویت درخواست کند.

به عنوان مثال، در حال حاظر صرافی بایننس از کاربران کشور آلمان درخواست احراز هویت می‌کند؛ بنابراین در انتخاب کشوری که قصد دارید از آن سرور مجازی خریداری کنید، دقت کنید. لازم به ذکر است که در حال حاظر وب سایت رسمی بیت سرور به عنوان برترین ارائه دهنده سرور مجازی و آی پی ثابت ترید، شناخته شده است و به راحتی می‌توانید از آن، آی پی ثابت خریداری کنید.

منبع : bitserver

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

بایگانی‌ها

About Me

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam.

Social Profiles

Facebook