خرید آی پی ثابت از کشورهای مختلف برای ترید

خرید آی پی ثابت

این یک آی پی ثابت هستش و آی پی اختصاصی نیست

وی پی اس (VPS) یا همون سرور اختصاصی مجازی نمی باشد.

جهت بازی آنلاین و دانلودهای و تورنت و یوتیوب قابل استفاده نیست.

برای ست کردن عددی خود آی پی روی تنظیمات مودم یا روتر قابل استفاده نیست.

همراه با کیل سوئیچ (مکانیزم قطع کردن اینترنت در صورت قطع شدن ناگهانی فیلترشکن).

بر روی تمام سیستم عامل ها و انواع دستگاهها می توانید استفاده کنید.

همزمان روی دو دیوایس قابلیت اتصال دارد و در دو دستگاه همزمان میشه استفاده کرد.

اگر آی پی فیلتر نشه، اصلا تغییر آی پی نخوایم داشت و بهتر است کاربردهای غیر قانونی نداشته باشید.

در صورت فیلتر اصلا نگران نباشید یه IP دیگه با نزدیکترین رنج به IP قبلی جایگزین میکنیم که مشکلی برای شما در صرافی های ارزهای دیجیتال بوجود نمیاید.

آی پی ثابت یا همان Static یک آدرس IP است که به یک دستگاه مشخص تخصیص داده می‌شود و با گذشت زمان ثابت می‌ماند.با وجود هزینه بالای Static IP، قابلیت‌های اضافی و امکان کنترل آن باعث شده است تا بسیاری از کسب‌وکارها این نوع آدرس IP را انتخاب کنند.

خرید آی پی ثابت

آدرس IP چیست؟

به هر دستگاهی که به شبکه متصل است شماره منحصر به فردی به نام آدرس پروتکل اینترنت (IP) تخصیص داده می‌شود و این دستگاه‌ها با استفاده از IP در اینترنت شناسایی می‌شوند و به آن‌ها امکان ارتباط داده می‌شود.

آدرس IP دو نوع است: IP استاتیک و IP داینامیک. آدرس IP استاتیک ثابت می‌ماند، در حالی‌که IP پویا به‌طور دوره‌ای تغییر می‌کند. هر کدام از این IP ها مزایا و معایبی دارند که می‌توانید متناسب با نیازهای تجاری منحصر به فرد سازمان، مناسب‌ترین نوع را برای کسب‌وکار خود انتخاب کنید.

خرید آی پی ثابت

آدرس آی پی ثابت چیست؟

آدرس آی‌پی استاتیک، یک آدرس IP است که به یک دستگاه مشخص تخصیص داده می‌شود و با گذشت زمان ثابت می‌ماند. برخی از دلایل اصلی که کسب‌و‌کارها آی‌پی ثابت را انتخاب می‌کنند، دسترسی آسان از راه دور، ارتباط مطمئن و میزبانی آسان سرور یا وب‌سایت است.

مزایای IP استاتیک:

سرور هاستیگ آسان: روند میزبانی وب، ایمیل یا سرور پروتکل انتقال فایل (FTP) را تسهیل می‌بخشد.

دسترسی آسان از راه دور: این ویژگی به کارمندان اجازه دهد تا از راه دور کار کنند. زیرا VPN (شبکه خصوصی مجازی) آدرس IP شما را حفظ می‌کند و امکان دسترسی از راه دور را فراهم می‌کند.

ارتباط قابل اعتماد: با استفاده از Static IP، برقراری ارتباط با پروتکل Voice over Internet (VoIP) و سایر خدمات صوتی دیجیتال امکان‌پذیر خواهد بود.

انتقال آسان فایل‌ها: با استفاده از آی‌پی استاتیک بارگذاری و بارگیری داده‌ها سریع‌تر انجام خواهد شد.

معایب IP استاتیک:
مشکلات امنیتی: از آنجایی که یک آدرس IP ثابت می‌تواند به هکرها فرصت حمله به شبکه شما را بدهد، توصیه می‌شود اقدامات اضافی مانند فایروال را در شبکه خود انجام دهید.

هزینه بالا: استفاده از IP ثابت برای سرورهای میزبان به این معنی است که سرور شما دائماً روشن است. در نتیجه هزینه‌ی بیشتری در مقایسه با آدرس آی‌پی استاتیک خواهد داشت.

تنظیمات پیچیده: راه‌اندازی و تنظیم Static IP دشوار است و بهتر است به دنبال ارائه‌دهنده خدمات اینترنت (ISP) باشید که پشتیبانی مورد نیاز برای تنظیم دستی دستگاه‌های دارای IP ثابت را ارائه دهد.

خرید آی پی ثابت

Site Footer

Sliding Sidebar

بایگانی‌ها

About Me

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam.

Social Profiles

Facebook